بخرید و 60,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسپیکر مانیتورینگ ADAM A5X

  • ویژگی های  اسپیکر مانیتور ADAM A5X در یک نگاه
  • یک اسپیکر مانیتور با وضوح بالا دارای 2 آمپلی فایر یکی به توان 50 وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 50 وات جهت فرکانس پایین
  • دارای درایور 5.5 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 4 اینچ مربع X-Art
  • دارای پاسخ فرکانسی از 50 هرتز تا 50 کیلو هرتز
  • دارای قابلیت تنظیم برای کالیبراسیون اتاق
  • برنده جوایز متعدد جهانی

به همراه هدیه یک جفت کابل

9,800,000 تومان

9,200,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

5.5 اینچ
Cone
Carbon-Rohacell-Glass Fiber
4 اینچ مربع
X-ART
50 وات برای هر اسپیکر
50 وات برای هر اسپیکر
50Hz - 50Khz
جلو
XLR/RCA

اسپیکر مانیتورینگ ADAM A5X :

  • دست ساز و ساخت آلمان و برنده جوایز متعدد جهانی

این مدل از اسپیکر مانیتور های سری AX مقرون به صرفه ترین مدل تولید شده در شرکت ADAM است. A5X مانیتور کاملی است که در بسیاری از استودیوهای حرفه ای برای اعمال میکس و تنظیم مورد استفاده قرار می گیرد. فن آوری تویترX-ART جنبه اول است که در مدلهای سری AX استفاده شده و قابلیت پخش تا 50kHz را دارد. علاوه بر این،با خصلت Nearfield و تویتر X-ART دارای بهره وری بالاتر و صدایی با سطح فشار متناسب در فرکانس های بالا است. با توجه به میدووفر کوچکتر در این مدل و ادغام بهتر با فرکانس های بالا ، تولید صدا در این مدل در فضا های کوچک بی نظیر است.

بدنه این اسپیکر مانیتور از چوب طبیعی است و باس رفلکس از جلو ، مانند مدل های دیگر در سری AX برای به حداقل رساندن بازتاب صدا و کنترل باس طراحی شده است. از ویژگی های این محصول میتوان به آیتم های کالیبراسیون برای استفاده در شرایط آکوستیکی مختلف ، توانایی خروجی با سطح دینامیکی متوسط ، و توئیتر الکترواستاتیک اشاره کرد.

  • مانیتور A5X مشابه مانیتور A5 می باشد؛ ابعاد کوچک و صدای عالی. اما این مانیتور نیز مانند سایر محصولات سری AX از توییترهای X-ART استفاده می کند و صدایی با شفافیت فوق العاده در فرکانس های بالا ایجاد می کند. مید-ووفر 5/5 اینچ A5X فرکانس های پایین تا 2/5 کیلوهرتز را تولید کرده و بیس قدرتمندی به شما می دهد. دیافراگم این درایور از فیبر کربن/روهاسل/فایبر گلاس درست شده است. این ماده با وزن کم و سختی بالا مانع از هم گسیختگی رزونانس های می شود و رفتار دینامیک عالی به وجود می آورد. یک تکنولوژی بسیار کارامد در این اسپیکر ها StereoLink است. این تکنولوژی به شما اجازه می دهد تا با استفاده از یک جفت اتصال RCA اضافی، دومین کانال استریو را بایپس کرده و ولوم سیستم را تنها با استفاده از gain یکی از مانیتورها کنترل کنید. 

دوست عزیز به غیر از مدل F5 و F7 تمامی مدل ها ساخت آلمان میباشد

سلام
آیا این محصول چین هستش؟

وضوح و كيفيت اين اسپيكر ها فوق العاده هستند و براى استوديو هاى خانگى با ابعاد نه چندان بزرگ ايده آل! به همين دليل ميتوانيد به ميكس تان در اين اسپيكر ها كاملا اعتماد كنيد.