بخرید و 60,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسپیکر مانیتورینگ ADAM A7X

  • ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ ADAM A7X در یک نگاه
  • یک اسپیکر مانیتور با وضوح بالا دارای 2 آمپلی فایر یکی به توان 50 وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 100 وات جهت فرکانس پایین
  • دارای درایور 7 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 4 اینچ مربع X-Art
  • دارای پاسخ فرکانسی از 42 هرتز تا 50 کیلو هرتز
  • برنده جوایز متعدد جهانی

به همراه هدیه یک جفت کابل

9,780,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

7 اینچ
Cone
Carbon-Rohacell-Glass Fiber
4 اینچ مربع
X-ART
100 وات برای هر اسپیکر
50 وات برای هر اسپیکر
42Hz - 50Khz
جلو
XLR/RCA

اسپیکر مانیتورینگ ADAM A7X :

  • دست ساز و ساخت آلمان و برنده جوایز متعدد جهانی

یک اسپیکر مانیتور کاملا حرفه ای و دست ساز و ساخت آلمان:

اولین ویژگی چشم گیر سری AX استفاده از توییتر X-ART می باشد. این توییتر ها با استفاده از تکنولوژی Accelerating Ribbon، واکنش بهتری در فرکانس های متفاوت نشان می دهند. توییترهای X-ART فرکانس های بالا تا 50 هرتز را با شفافیت بی نظیر ایجاد می کنند.

  • این مدل از اسپیکر مانیتور های سری AX معروف ترین مدل تولید شده در شرکت ADAM است که در مدت بسیار کوتاه موفق به دریافت جوایز متعدد شده است . A7X مانیتور کاملی است که در بسیاری از استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. فن آوری تویترX-ART جنبه اول است که در مدلهای سری AX استفاده شده و قابلیت پخش تا 50kHz را دارد. علاوه بر این،با خصلت Nearfield و تویتر X-ART دارای بهره وری بالاتر و صدایی با سطح فشار متناسب در فرکانس های بالا است. با توجه به میدووفر بزرگتر در این مدل و ادغام بهتر با فرکانس های بالا ، تولید صدا در این مدل بی نظیر است. بدنه این اسپیکر مانیتور از چوب طبیعی است و باس رفلکس از جلو ، مانند مدل های دیگر در سری AX برای به حداقل رساندن بازتاب صدا و کنترل باس طراحی شده است. از ویژگی های این محصول میتوان به آیتم های کالیبراسیون برای استفاده در شرایط آکوستیکی مختلف ، توانایی خروجی با سطح دینامیکی بالا ، و توئیتر الکترواستاتیک اشاره کرد.

A7X دارای دراویر مید-ووفر 7 اینچی با سیم پیچ بزرگ (1/5 اینچ) می باشد. هر درایور دارای آمپلیفایر اختصاصی خود می باشد. توییتر X-ART دارای آمپلیفایر A/B با قدرت 50 وات و مید-ووفر دارای آمپلی فایر 100 وات می باشد. در پانل پشت A7X کنترل gain برای فرکانس های بالا (4± دسی بل) و دو فیلتر برای فرکانس های بالا و پایین وجود دارد. این مانیتور دارای اتصالات XLR و RCA می باشد.