هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

اسپیکر مانیتورینگ ADAM A8X

  • ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ ADAM A8X در یک نگاه
  • یک اسپیکر مانیتور با وضوح بالا دارای 2 آمپلی فایر یکی به توان 50 وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 150 وات جهت فرکانس های پایین ،برای هر اسپیکر به صورت مجزا
  • دارای درایور 8 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 4 اینچ مربع X-Art
  • دارای پاسخ فرکانسی از 38 هرتز تا 50 کیلو هرتز
  • دست ساز و ساخت آلمان

به همراه هدیه یک جفت کابل

0 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

8 اینچ
Cone
Carbon/rohacell/glass
4 اینچ مربع
X-ART Ribbon
150 وات برای هر اسپیکر
50 وات برای هر اسپیکر
38Hz - 50Khz
جلو
XLR/RCA

اسپیکر مانیتورینگ ADAM A8X :

برنده جوایز متعد جهانی در صنعت صدا

این اسپیکر مانیتور یکی از قدرتمند ترین مانیتور های سری AX می باشد و باتوجه به پاسخ گویی فرکانسی خود که بسیار به آستانه شنیداری نزدیک است ، صدایی استاندارد با پرسپکتیو صحیح عرضه می کند. A8X مانیتوری مناسب با خصلت Nearfield می باشد و با استفاده از تویتر X-ART و مید ووفر 8.5 اینچ خود صدایی عمیق و در عین حال با ثبات را از خود ارائه می دهد. بدنه از چوب طبیعی است و باس رفلکس از جلو ، مانند مدل های دیگر سری AX برای به حداقل رساندن بازتاب صدا و کنترل باس طراحی شده است. از ویژگی های این محصول میتوان به آیتم های کالیبراسیون برای استفاده در شرایط آکوستیکی مختلف ، توانایی خروجی با سطح دینامیکی بالا ، و توئیتر الکترواستاتیک اشاره کرد.

بی شک تمام موزیسین ها و صدا برداران این نکته را می دانند که برای رسیدن به بهترین صدا یکی از مهم ترین عامل اسپیکر ها هستند و نداشتن یک اسپیکر مناسب منجر به مرگ یک اثر هنری زیبا خواهد شد. حال اسپیکر هایی که برای میکس و مستر در استودیو ها قرار می گیرند با نام استودیو مانیتور شناخته می شود که مهم ترین خصوصیت آنها صداقت آنهاست. در واقع هرچه استودیو مانیتورینگی که در اختیار شماست صدارا واقعی تر به گوش شما برساند شما می توانید تغییرات مناسب تری را بر روی موسیقی خود اعمال کنید و هیچ نقطه ی ضعف و قوتی در موسیقی از چشم شما پنهان نخواهد ماند.

  • استودیو مانیتور ADAM A8x بی شک یکی از صادق ترین اسپیکر مانیتور ها در رده ی خود می باشد که صدابرداران بزرگی را شیفته ی خود کرده است. این استودیو مانیتور با ووفر 8.5 اینچی خود را هم در رده ی مانیتورینگ های nearfield معرفی کرده است و هم در دسته بندی Midfield قرار داده است که در امر میکس و مستر بسیار درخشان ظاهر می شود.