هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

اسپیکر مانیتورینگ ADAM F5

  • ویژگی های اسپیکر مانیتور ADAM F5 در یک نگاه 
  • یک اسپیکر مانیتور با وضوح بالا دارای آمپلی فایر به توان 70 وات
  • دارای درایور 5 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 3 اینچ مربع X-Art
  • دارای پاسخ فرکانسی از 52 هرتز تا 50 کیلو هرتز
  • دارای خروجی هوا از جلو
  • دارای قابلیت تنظیم برای کالیبراسیون اتاق
  • برنده جوایز بین المللی متعدد


افزودن به لیست دلخواه

5 اینچ
Cone
Glass fibre/paper
3 اینچ مربع
X-ART
35 وات
25 وات
52Hz-50kHz
جلو
XLR/TS / RCA

اسپیکر مانیتورینگ ADAM F5 :

تمام موزسیسن ها همواره با این نکته دست و پنجه نرم می کنند که آیا صدایی که از استودیو مانیتور انها پخش می شود صدای واقعی است؟ آیا این صدا که اکنون به گوش می رسد همان صدایی است که در دیگر اسپیکر ها پخش خواهد شد؟ در واقع نکته ی مهم صداقت استودیو مانیتورها است.

این محصول از سری F جزء مانیتور اسپیکر های حرفه ای و جدید کمپانی آدام است که به تازگی روانه بازار جهانی شده است و این کمپانی مقصودش از تولید چنین محصولی یک نمونه ارزان قیمت با کیفیت مطلوب بوده است. از آنجایی که مونتاژش در کشور های همچون چین انجام می شود قیمت بسیار پائینی را هم نسبت به سری A دارد و تا کنون محبوبیت زیادی بین کاربران استودیو های خانگی پیدا کرده است. این سری از اسپیکر مانیتور ها از تکنولوژی X-ART در یونیت توئیتر و فرکانس های بالا استفاده می کند که یک نمونه انحصاری کمپانی آدام است و توانایی پخش فرکانس های بالا را تا 50 کیلوهرتز را دارد. تکنولوژی X-ART در سال 1999 توسط این کمپانی عرضه شد که در همان سال جوایز متعددی را از آن خود کرد.

  • کمپانی ADAM این محصول را برای دوستداران موسیقی ، موسیقیدانان و مهندسان تولید صدا عرضه کرده و آنرا دوست خوبی برای این دسته از کاربران می داند. به گفته کمپانی این محصول در ارائه صدا به کاربر بسیار صادق است ، هیچ صدایی را پنهان نمی کند و دارای کمترین کدری در صداست از این رو گزینه مناسبی برای اعمال ضبط و میکس صدا می باشد.

ADAM یک برند آلمانی مشهور در ضمینه ی تولید استودیو مانیتور است که استودیو مانیتور های آن در سراسر جهان در حال استفاده است. سری F این ADAM یک مژده ی بزرگ برای کسانی بود که در استودیوی خود نیاز به یک استودیو مانیتور با کیفیت و مقرون به صرفه دارند. F5 یک اسپیکر مانیتورینگ حرفه ای با قیمتی مقرون به صرفه برای کسانی است که با مشکل صدا در میکس و مستر مواجه هستند. 

سلام دوست عزیز 100 درصد در مقایسه با krk این مدل انتخاب بهتری هست و مدلF5 دارای وضوح بهتر و دقت بالاتری هست

درود یه سوال داشتم
به نظر شما بین این اسپیکر مانیتورینگ و Rokit 5 G3 Black Gold کدام مورد اطمینان تر است از لحاظ کیفیت صدا و دقت در فرکانس های پایین