هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

اسپیکر مانیتورینگ ADAM S3X-V

  • ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ ADAM S3X-V در یک نگاه
  • یک اسپیکر مانیتور با وضوح بالا
  • دارای آمپلی فایر به توان 600وات
  • دارای درایور 9 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای میدرنج 4.5 اینچ برای فرکانس میانی
  • دارای تویتر 4 اینچ مربع X-Art
  • دارای پاسخ فرکانسی از 32هرتز تا 50 کیلو هرتز
  • دارای خروجی هوا از جلو
  • دارای قابلیت تنظیم برای کالیبراسیون اتاق
  • دست ساز ساخت آلمان

0 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

9 اینچ
Cone
HexaCone
4 اینچ
X-ART/آلومینیوم
350 وات
100 وات
32Hz - 50kHz
جلو
XLR/WORD CLOCK/SPDIF
4.5 اینچ

اسپیکر مانیتورینگ ADAM S3X-V:

سری SX از کمپانی ADAM جزء محصولات حرفه ای و پرچمدار اسپیکر های مانیتور تولید شده در این کمپانی است که تا کنون نامزد دریافت جوایز معتبری در صنعت صدا گردیده است. سری SX کمپانی ادم مانیتورهایی را ارائه می کند که به طور جدی برای استفاده ی حرفه ای طراحی و ساخته شده است. تجربه ی ادم که بر پایه ی سال ها تحقیقات و توسعه ی زیاد در زمینه ی الکترو آکوستیک و تجهیزات الکترونیک منتخب و باکیفیت بوده است، منجر به تولید این مانیتورهای کلاس بالا شده است. پاسخگویی ترنزینت عالی و کیفیت صدای تمیز مانیتورهای سری SX را لوازمی خواستنی برای استودیوهای ضبط در سراسر جهان کرده اند. این سری از مانیتویرنگ ها دارای آمپلیفایرهای قوی و ووفرهای Hexacone با ترکیبی بی نقص هستند. آمپلیفایرهای PWM با عملکرد بالا ووفرها را در مانیتورهای سری SX درایو می کنند. بخاطر راندمان بالای ۹۰٪، این امپلیفایرها برق کمتری از دست می دهند و بنابراین بادوام تر از امپلیفارهای کلاسیک A/B هستند. همچنین دامنه ی صوتی وسیع تر و دامنه ی Treble آن مزایای صوتی بیشتری دارد. ادم یک امپلیفایر ۵۰ وات نویز پایین با یک پاسخگویی فرکانسی تا ۳۰۰ کیلوهرتز برای درایو کردن توییتر X-ART توسعه داده است. با داشتن توییترهای با راندمان بالا، مدل های سری SX می توانند فرکانس های بالا را به راحتی و دقت بازسازی کنند. این اسپیکرهای مخروطی در مانیتورهای SX از Hexacone آرامید-پلاستیک با ساختار لانه زنبوری و پوشیده شده توط Kevlar در هر دو طرف ساخته شده اند. این ساختار قدرت بالا با وزن کم را تضمین می کند، و نتیجه یک پاسخگویی پویای برتر با حذف رزونانس های دیافراگم از محدوده ی قابل شنیدن است. مزیت ترکیب ووفرهای Hexacone با یک توییتر X-ART و آمپلیفایرهای PWM باعث عملکردی پویا و برجسته در SPL بالاست.

X-ART دقیق ترین جزئیات صوتی را فاش می کند. همه ی مدل های سری SX شامل توییتر منحصر به فرد و دست ساز برلین با تکنولوژی X-ART خاص ADAM Audio می باشند. علاوه بر این، مانیتورهای اصلی (S5X-H، S5X-V، S6X و S7A Mk2) نیز با درایورهای میدرنج X-ART تجهیز شده اند. پاسخگویی دقیق رزونانس و توانایی درایور برای بازسازی دقیق ترین جزئیات صوتی مانیتورهای ادم را ابزاری جدی و موثر می کنند. کابینت های SX لبه های گرد شده دارند و با پلاستیک مقاوم پوشیده شده اند. لبه های گرد انعکاس های منحرف کننده را به حداقل می رسانند درحالیکه پوشیدگی با پلاستیک مقاوم حفاظت مضاعف را برای استفاده ی هر روزه در استودیو فراهم می آورد.

تنوعی از گزینه های کنترل روی صدا در مدل های سری SX برای تنظیمات وسیع آکوستیک اتاق در دسترس هستند. S1X شامل اکولایزهای Low shelf و High shelf، و Gain توییتر و کنترل میزان صدا می شود. همچنین مدل های S2X تا S5X شامل یک کنترل پنل در جلوی اسپیکر می شوند. علاوه بر سوئیچ حالت آماده به کار، دو LED برای نشان دادن Clipping و وضعیت کانورتر D/A اختیاری در این قسمت واقع شده اند. مدل های S6X و S7A Mk2 کنترل هایی بیش از این دارند.

یک کارت کانورتر ۲۴ بیت ۱۹۲ کیلوهرتز برای مدل های ( S2X و بالاتر) در دسترس است. علاوه بر آن، آمپلیفایر خارجی EA-SX می تواند جایگزینی برای آمپلیفایرهای داخلی مدل های S2X، S3X، S4X، و S5X برای مواقع نصب شدنشان در داخل دیوار باشند. آمپلیفایرهای مربوطه با یونیت کنترل روی یکدیگر در یک رک ۱۹ اینچی سوار می شوند. تمام قطعات الکترونیکی و گزینه های تنظیمات با آمپلیفایرهای استفاده شده در مدل های استاندارد SX یکسان هستند.