بخرید و 70,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسپیکر مانیتورینگ DynAudio AIR6

  • ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ DynAudio AIR6 در یک نگاه 
  • دارای 2 آمپلی فایر یکی به توان 200 وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 100 وات جهت فرکانس های پایین  
  •  دارای درایور 6.9 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 1.1 اینچ دارای قابلیت تنظیم برای کالیبراسیون اتاق
  • دارای پاسخ فرکانسی از 40 هرتز تا 22 کیلو هرتز
  • دارای جایزه بین المللی
  • قابلیت کالیبراسیون از طریق نرم افزار 


افزودن به لیست دلخواه

7 اینچ
Cone
polypropylene cone
1.1 اینچ
aluminum/DOME
100 وات
100 وات
40Hz-22kHz
پشت
XLR

اسپیکر مانیتورینگ DynAudio AIR6 : 

  • این سری از اسپیکر مانیتور داین آدیو بی نظیر میباشد و شهرت و اصالت این سری در ساخت موزیک فیلم AVATAR به تمام جهان نمایان شده است و موسیقی این فیلم و ادیت آن توسط سری  AIR انجام شده است.

سری محصولات AIR جزء محبوب ترین و پر افتخارترین محصولات کمپانی DYNAUDIO است که تا کنون جوایز متعددی را از آن خود کرده است. این اسپیکر مانیتورینگ با توجه به کیفیت بالا در ساخت ، اپراتور خود را در جهت دریافت و شناخت هرچه بهتر سیگنالهای صوتی و تولید شده یاری می کند. به گفته کمپانی تولید کننده; این محصول جهت فیلدهای استودیوی صداگذاری فیلم و تولید موسیقی (رکورد و میکس) مورد استقبال استودیوهای متعددی در سراسر جهان قرار گرفته است و به عنوان یک محصول تمام عیار از نظر تکنولوژی ساخت با صدایی شفاف و پاک ( بدون رنگ شدگی و اغراق ) در اختیار مهندسان و صدابرداران است.

از ویژگی های این سری از محصولات میتوان به ورودی دیجیتال با کانورتور 192 کیلوهرتز با دقت بالا ، پردازشگر سیگنال داخلی و قابل کنترل توسط نرم افزار سازگار با WINوOSX ، دیافراگم و یونیت های مونتاژ شده توسط دست با دقت بالا ، سیستم مدیریت و کنترل فرکانس های پائین با قابلیت انتخاب فرکانس و فکوس بیشتر از طریق کراس اور با تنظیمات پیشرفته ، آیتم های کامل کالیبراسیون جهت استفاده در هرنوع شرایط فیزیکی از نظر آکوستیکی با قابلیت ذخیره سازی و برگشت به حالت اول (کاملا دیجیتال) ، نمایشگر LED جهت تنظیمات پارامتریک کالیبراسیون و دینامیکی ، سطح دینامیکی مرجع با قابلیت برنامه ریزی از طریق نمایشگر دیجیتال ، دقت بالا با ضریب خطا 0.2+/- دسی بل در طول دامنه پاسخگوئی فرکانس ، اکولایزر پارامتریک با سیستم مدیریت تاخییر (فقط روی نرم افزار) ، قابلیت کنترل تمامی پارامتر ها از طریق ریموت کنترل(به صورت مجزا) و دو پکیج 200 وات واقعی برای هر اسپیکر به صورت مستقل اشاره کرد.

  • لازم به ذکر است این محصول از دو اسپیکر مستقل با پسوند های MASTER و SLAVE تشکیل شده است ، که نمونه مستر قابلیت کنترل و تنظیمات اصلی سیستم را داراست و مدل SLVAE تمامی پارامتر ها و تنظیمات را از اسپیکر مستر به ارث می برد.