بخرید و 260,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسپیکر مانیتورینگ Genelec 8351A

 • ویژگی های اسپیکر مانیتور Genelec 8351A در یک نگاه
 • دارای 3 آمپلی فایر یکی به توان 150وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 90 وات جهت فرکانس های پایین 
 • اسپیکر مانیتور 3WAY 
 • دارای درایور 8 اینچ برای فرکانس های پایین
 • دارای تویتر  4 اینچ
 • دارای میدرنج 5 اینچ برای فرکانس میانی
 • دارای قابلیت تنظیم برای کالیبراسیون اتاق
 • دارای پاسخ فرکانسی از 32 هرتز تا 40 کیلو هرتز
 • دارای خروجی هوا از پشت

40,000,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

8 اینچ
Cone
پلی پرامید
3/4 اینچ
METAL
150W Low , 120W Mid
90W
32Hz-40kHz
پشت
XLR

واقعیت و لمس صدا در مدل 3WAY جنلک:

 • این اسپیکر مانیتورینگ هوشمند از سری محصولات ملقب به SAM مجهز شده به مدارهای دیجیتال و قابلیت ویژه ای از قبیل کارلیبراسیون داخل اتاق توسط میکروفون مرکزی و نرم افزار مربوطه می باشد که در نوع خود یک نمونه کم نظیر در دنیای دیجیتال است. تکنولوژی SAM یک فاکتور منحصر به فرد برای مهندسان و تولید کنندگان موسیقی است که توسط آن میتوانند صدای بسیار مطلوب و بدون رنگ آمیزی و ریورب را در هر نوع اتاق با اندازه های مختلف و شرایط آکوستیکی متفاوت از خود عرضه نماید. این امکان تطبیق با فضا محیط و قابلیت کالیبراسیون توسط تکنولوژی SAM میتواند کاربران را به استاندارد های جهانی در شنیدار به یک بازه فرکانسی وسیع با خلوص بسیار بالا نزدیک نماید. سیستم کنترل هوشمند این اسپیکر توسط پکیجی متشکل از یک نرم افزار به نام Autocal جهت اندازه گیری و محاسبات آکوستیکی و مدیریت اسپیکر های تحت شبکه GLM از طریق اِترنت (LAN) صورت پذیرد. به کمک این نرم افزار میتوان به مدیریت شبکه اتصال در سیستم های دالبی و کنترل هر جزء از اسپیکر های جلو ، ساراند و ساب ووفر و... را به صورت اتوماتیک یا دستی یکپارچه سازی دینامیکی کرد. این محصول با کیفیت سری 8000 از کمپانی جنلک ، مجهز به چهار درایور با کیفیت متشکل از دو ووفر بیضی شکل به اندازه 8.5 اینچ ، یک میدرنج چهار اینچی که در دل خود یک توئیتر سه چهارم اینچی قرار داده است.

در طراحی یونیت های تشکل دهنده این اسپیکر از تکنولوژی انحصاری ، استاندارد و خاصی با نام های ACW (برای ووفر) ، MDC ( برای میدرنج) ، DCW (برای توئیتر) استفاده کرده است که کاربر را به صدایی سطح بالا و بدون اقراق و قابل اطمینان صوق دهد. این محصول با طراحی نو آورانه و خلاقانه مهندسان فنلاندی توسط تجهیزات پیشرفته و طراحی آکوستیکی جدیدی در بدنه تولید شده است که مورد توجه بسیاری از مهندسان در سرار دنیا قرار گرفته و جوایز معتبری را از آن خود کرده است. این سری از اسپیکر مانیتور ها با استفاده از تکنولوژی DCW و پایه های انحصاری کمپانی GENELEC صدایی کنترل شده و با حداقل شکست و رزونانس تولید می کند که در فیلد استودیویی یک نمونه شناخته شده و به اثبات رسیده است. طراحی آکوستیک و بدنه این اسپیکر مانیتورینگ توسط آلومینیوم ریخته گری بهینه سازی شده است که فارق از هرگونه رزونانس صدایی بدون نقص را از خود به نمایش می گذارد.

 • از دیگر ویژگی های این سری از اسپیکر ها میتوان به طراحی ویژه بدنه با قابلیت استفاده به صورت افقی و عمودی ، دقت بالا در تولید فرکانس های پائین ، پاسخ گوئی فرکانس مناسب و مسطح با حداقل رنگشدگی سیگنالها ، حداقل خستگی گوش در تایم های طولانی در حال استفاده ، پایه پلاستیکی و آنتی رزونانس ، تقویت کننده سیگنال در کلاس بالا و ثبات بی نظیر در شرایط آکوستیکی و محیط های مختلف اشاره کرد. این محصول میتواند به سه حالت مختلف مورد استفاده قرار گیرد در حالت اول همانند سری 8000 از طریق جامپر ها و سوئیچ های کالیبراسیون تعبیه شده در پشت اسپیکر مورد تنظیمات آکوستیکی قرار گیرد. 

در حالت دوم توسط نرم افزار و پورت LAN به کامپیوتر متصل گردد و عمل کالیبراسیون توسط نرم افزار به صورت اتوماتیک صورت پذیرد لازم به ذکر است در این حالت دیپ سوئیچ های تنظیمات اسپیکر غیر فعال می شود. در حالت سوم استفاده از تنظیمات ذخیره سازی شده روی اسپیکر : در هنگام استفاده از سیستم های GLM و شبکه شما میتوانید تنظیمات انجام شده را روی حافظه داخلی این سری از اسپیکر ها ذخیره نمائید و هرزمان مورد نیاز شما بود از تنظیمات پیش فرض ذخیره سازی شده بدون اتصال به کامپیوتر خود استفاده نمائید.