بخرید و 10,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسپیکر مانیتورینگ M-Audio BX-5 D2

  • ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ M-Audio BX-5 D2 در یک نگاه
  • دارای 2 آمپلی فایر یکی به توان 30 وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 40 وات جهت فرکانس های پایین
  • دارای درایور 5 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 1 اینچ
  • دارای پاسخ فرکانسی از 53 هرتز تا 22 کیلو هرتز
  • دارای خروجی هوا از پشت

2,270,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

5 اینچ
Cone
Kevlar
1 اینچ
silk/Dome
40 وات
30 وات
53 هرتز تا 22 کیلو هرتز
پشت
XLR/TS

اسپیکر مانیتورینگ M-Audio BX-5 D2 :

بعد از محصولات گذشته M-Audio با نام های Studiophile BX5 d2 و BX5 Deluxe سری جدید این استودیو مانیتور با نام Studiophile BX5 D2 عرضه شد. مانیتوری مناسب برای پخش در فضاهای مختلف.
این اسپیکر با کنترل Acoustic Space عملکرد بهینه ای برای محیط خاص شما ارایه می دهد. همچنین می توانید با تنظیم فرکانس های بالا بازتاب صدا از روی سطوح را جبران کنید و با کنترل Presence فرکانس های میانی به طور خودکار تقویت می شوند. این اسپیکر دارای ووفر 1/4-5 اینچ دارای پلی پروپیلن و توییتر 1 اینچی silk-dome است. قدرت فرکانس های بالا و فرکانس های پایین، هر کدام 70 وات بوده و دامنه فرکانس اسپیکر 56 هرتز تا 20 کیلوهرتز است. BX5 D2 دارای ورودی های XLR و TRS میباشد. 
  •  این اسپیکر مانیتور با توجه به ساختار Biamp و کراس اور بهینه سازی شده بسیار قابل اطمینان و با دقت صوتی بالا عمل می کند. در این مدل یکپارچه سازی توییتر از جنس ابریشم باعث وضوح بیشتر در فرکانس های بالا و ارائه صدایی خالص می شود. این اسپیکر مانیتور بسیار قابل اطمینان است و مورد تائید عده کثیری از نوازندگان و تنظیم کنندگان موسیقی می باشد. سری D2 نسخه جدید مانیتور های شرکت M-AUDIO است که از نظر ظاهری ظریف تر و از نظر آکوستیکی نسبت به سری پیشین (DELUXE) برتر طراحی شده است. در اینجا میتوان به سه برتری این مدل نسبت به سری قبل از قبیل: طراحی و استفاده از دیافراگم ووفر (کولار) بسیار مستحکم تر و با وزن پایین تر (پاسخگویی مید باس استثنایی) ، آمپلی فایر در کلاس AB طراحی شده با شفافیت بیشتر ، ساختار کراس اور بهینه سازی شده برای استفاده در فضا های کوچک. سری قبل (DELUXE) یکی از پر فروش ترین و پر مصرف ترین اسپیکر مانیتورینگ های جهان به حساب می آید و در اکثر سایت های معتبر جهانی ( Sweetwater , Retrevo , musiciansfriend ) در حداقل چهار ستاره دارد. کمپانی ام-آئودیو با توجه به بروزرسانی این مدل امیدوار است برای بار دوم بتواند این رکورد را در صنعت صدا بدست آورد.