بخرید و 10,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسپیکر مانیتورینگ M-Audio BX-8 D2

  • ویژگی های ااسپیکر مانیتورینگ M-Audio BX-8 D2 در یک نگاه
  • دارای 2 آمپلی فایر یکی به توان 60 وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 70 وات جهت فرکانس های پایین ،برای هر اسپیکر 
  • دارای درایور 8 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 1 اینچ
  • دارای پاسخ فرکانسی از53 هرتز تا 22 کیلو هرتز
  • دارای خروجی هوا از پشت

2,950,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

8 اینچ
Cone
Kevlar
1 اینچ
silk/Dome
70 وات
60 وات
38 هرتز تا 22 کیلو هرتز
پشت
XLR/TS

اسپیکر مانیتورینگ M-Audio BX-8 D2 :

بعد از محصولات گذشته M-Audio با نام های Studiophile BX8a و BX8 Deluxe سری جدید این استودیو مانیتور با نام Studiophile BX8 D2 عرضه شد. مانیتورهای Studiophile ساخت M-Audio در سراسر دنیا به خاطر دقت و کیفیت صدایشان شناخته شده اند. مانیتور BX8a با شفافیت بیشتر در فرکانس های بالا و درایور ووفر 8 اینچی Kevlar، بر پایه تکنوولوژی شناخته شده M-Audio ساخته شده است.
توییتر 1/4-1 اینچی این مانیتور از ابریشم طبیعی ساخته شده و صدای تریبل شفاف و دلنشینی را تولید می کنند. آمپلیفایر دوگانه BX8 D2 با قدرت 130 وات برای هر درایور، فرکانس های بالا و پایین را بهتر از سایر مدل ها به گوش می رساند. این مانیتور دارای ورودی های XLR و 1/4 اینچی است و انتخابی ایده آل برای مانتیورینگ و ضبط حرفه ای در استودیو می باشد. 
  •  این اسپیکر مانیتور با توجه به ساختار Biamp و کراس اور بهینه سازی شده بسیار قابل اطمینان و با دقت صوتی بالا عمل می کند. در این مدل یکپارچه سازی توییتر از جنس ابریشم باعث وضوح بیشتر در فرکانس های بالا و ارائه صدایی خالص می شود. این اسپیکر مانیتور بسیار قابل اطمینان است و مورد تائید عده کثیری از نوازندگان و تنظیم کنندگان موسیقی می باشد. سری D2 نسخه جدید مانیتور های شرکت M-AUDIO است که از نظر ظاهری ظریف تر و از نظر آکوستیکی نسبت به سری پیشین (DELUXE) برتر طراحی شده است. در اینجا میتوان به سه برتری این مدل نسبت به سری قبل از قبیل: طراحی و استفاده از دیافراگم ووفر (کولار) بسیار مستحکم تر و با وزن پایین تر (پاسخگویی مید باس استثنایی) ، آمپلی فایر در کلاس AB طراحی شده با شفافیت بیشتر ، ساختار کراس اور بهینه سازی شده برای استفاده در فضا های کوچک. سری قبل (DELUXE) یکی از پر فروش ترین و پر مصرف ترین اسپیکر مانیتورینگ های جهان به حساب می آید و در اکثر سایت های معتبر جهانی ( Sweetwater , Retrevo , musiciansfriend ) در حداقل چهار ستاره دارد. کمپانی ام-آئودیو با توجه به بروزرسانی این مدل امیدوار است برای بار دوم بتواند این رکورد را در صنعت صدا بدست آورد.