بخرید و 10,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسپیکر مانیتورینگ Presonus Eris E5

  • ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ Presonus Eris E5 در یک نگاه
  • دارای 2 آمپلی فایر یکی به توان 35 وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 45 وات جهت فرکانس های پایین
  • ووفرهای 5.25 اینچی از جنس کولار که بیس قدرتمند و distortion بسیار پایین
  • دارای تویتر 1 اینچ
  • دارای پاسخ فرکانسی از 53 هرتز تا 22 کیلو هرتز
  • کنترل های تنظیم آکوستیک برای تطبیق صدای مانیتورها با اتاق شما

2,480,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

5 اینچ
Cone
Kevlar
1 اینچ
Dome
45 وات برای هر اسپیکر
35 وات برای هر اسپیکر
53Hz - 22Khz
جلو
XLR/TS / RCA

  •  اسپیکر مانیتورینگ Presonus Eris E5 :

این اسپیکر مانیتور یک اسپیکر همه کاره برای استفاده در تمامی سبک های مختلف موسیقی میباشد و پاسخ فرکانسی خوبی در تمام فرکانس ها دارد بی شک در مقایسه با اسپیکر مانیتور های هم رده خودش انتخاب بسیار خوبی برای افرادی که سبک پاپ-رپ و الکترونیک میباشد.

مزیت مهم این مانیتورینگ نسبت به رقبای دیگر قابلیت کالیبراسیون دقیق میباشد که در پشت اسپیکر مانیتور قرار دارد به شما این امکان را میدهد که شما به راحتی در هر فضا و با هر سبک موسیقی با محیط خود آن را کالیبره کنید.

هرکدام از مانیتورهای Eris E5 دارای یک فیلتر سه موقعیتی highpass می باشد که به شما اجازه می دهد فرکانس های زیر80Hz یا 100Hz را حذف کنید تا این فرکانس ها از سر راه ساب ووفر کنار بروند. همچنین شما می توانید صدای کلی مانیتورها را نیز تنظیم کنید تا به صدای مد نظرتان برسید، برای انجام این کار روی مانیتورها دکمه هایی برای تنظیم فرکانس های زیر و فرکانس های میانی در نظر گرفته شده که به شما اجازه می دهد هر محدوده را به اندازه ی 6dB کاهش یا افزایش دهید. نکته ی دیگر هم این که Eris E5 دارای ورودی های غیر بالانس RCA، بالانس TRS و XLR می باشد و به این وسیله شما می توانید این مانیتورها را تقریبا به تمام منابع صدایی که مد نظر دارید متصل کنید.

  • استفاده از ووفر با جنس کولار و توییتر از جنس ابرشم کم حجم. وجود 2 آمپی فایر با کلاس AB برای هر اسپیکر به صورت مجزا از مشخصات این اسپیکر مانیتورینگ پر قدرت است. دارا بودن طراحی مناسب و حرفه ای از برجستگی های این محصول حرفه ای به شمار می رود. 

  • قرار دادن مانیتورها در کنار دیوار باعث ایجاد مشکلات مختلفی می شود. فرکانس های بم به دیوارها اصابت کرده، دیوارها ارتعاش پیدا می کنند و در نتیجه فرکانس های بم به شکل نامناسبی افزایش پیدا می کنند و شما تصویر نادرستی از میکس خواهید داشت. اما با این حال بسیاری از مواقع به دلیل محدودیت فضای اتاق، شما مجبور هستید که مانیتورها را در کنار دیوار قرار بدهید. این جاست که تنظیمات کنترل آکوستیک PreSonus Eris به کار شما می آید. با استفاده از این تنظیمات و کاهش دادن مقدار بیس شما می توانید بدون دست بردن در صدای اصلی، با این پدیده مقابله کنید.

بله دوست عزیز در صفحه اول سایت بر روی عکس کلیک کنید

سلام خرید بصورت اقساطی هم دارید؟

کیفیت صدای این اسپیکر استثناییه چند برابر قیمتش میارزه تمام فرکانسها رو با شفافیت کامل پخش میکنه، خیلی در موردش تحقیق کردم و خریدمش

در مقایسه با اسپیکر مانیتور های هم قیمت خودش واقعا عالی هست و اصلا سراغ AKAI و BEHRINGER از این مدل ها نرید واقعا عالی هست .