هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

اسپیکر مانیتور PreSonus Eris E3.5

  • ویژگی های اسپیکر مانیتور Presonus Eris E3.5 در یک نگاه 
  • دارای 1 آمپلی فایر یکی به توان 50  وات ، برای هر دو اسپیکر
  • دارای درایور 3.5 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 1 اینچ
  • کنترل های Acoustic Tuning برای تنظیم پاسخگویی فرکانسی
  •  دارای پاسخ فرکانسی از 80 هرتز تا 20 کیلو هرتز
  • دارای خروجی هوا از پشت

1,000,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

3.5 hdk]
Cone
Kevlar
1 اینچ
SILK/DOME
25 وات برای هر اسپیکر
25 وات برای هر اسپیکر
80Hz - 20Khz
پشت
RCA/TS

اسپیکر مانیتور Pre Sonus Eris E3.5 :

تمام مانیتورهای سری PreSonus Eris دارای درایور فرکانس های بم از جنس کولار هستند. استفاده از این الیاف موجب پراکندگی ثابت تمام طیف فراکنسی می شود که صدایی تمیزتر را در اختیارتان می گذارد.

PreSonus Eris E3.5 مجهز به امپلیفیکیشن ۵۰ وات کلاس AB است و قدرت بسیار بیشتری نسبت به اکثر اسپیکرهای هم سطح خود دارد. به این ترتیب می‌توانید پس از انتخاب سطح صدای مناسب، مقداری هدروم نیز در دسترس داشته باشید. اگر تنظیمات گین Eris E3.5 را روی گزینه‌ی Unity قرار دهید، سطح صدا برای شنیدن میکس‌های عادی مناسب خواهد بود. هرچند همچنان میزان زیادی از ولوم برای نقاط اوج دخیره شده است. به این ترتیب صدا خدشه‌دار نمی‌شود و میکس تا انتها شفاف به گوش شما می‌رسد.

نزدیک نگه‌داشتن اسپیکرهای مانیتور به دیوار ممکن است تاثیر منفی بر صدای آن داشته باشد. در چنین شرایطی فرکانس‌های پایین باعث لرزش دیوار می‌شوند و به همین دلیل فضا از هارمونیک‌های اشتباه پر می‌شود و این مسئله دقت میکس را کاهش می‌دهد. هرچند در بسیاری از مواقع شرایط اتاق شما را ناگزیر می‌کند که اسپیکرهای مانیتورینگ را نزدیک دیوار قرار دهید. در چنین شرایطی کنترل‌های تیونینگ Eris E3.5 به کمک شما می‌آیند. با کم کردن بیس تا حدود 6dB می‌توانید کمی اثر منفی آکوستیک اتاق را کاهش دهید و به نتیجه‌ی دقیق‌تری دست یابید.

اگر برای دریافت فرکانس‌های مسطح‌تر نیاز به تیونینگ اسپیکرهای خود دارید، Eris E3.5 گزینه‌ی بسیار مناسبی است. این اسپیکر به همراه کنترل‌های مختلفی برای مدیریت فرکانس‌ّهای بالا و پایین ارائه می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تا 6dB فرکانس‌ها را بیشتر یا کمتر کنید. این اسپیکرها همچنین مجهز به ورودی RCA و ورودی بالانس TRS هستند. به این ترتیب می‌توانید آن‌ها را مستقیما به هر میکروفون و مبدا صدایی در استودیوی خود متصل کنید. در کنار این به یک ورودی AUX برای اتصال اسمارت‌فون یا مدیاپلیرهای مختلف و یک خروجی هدفون دسترسی خواهید داشت.