بخرید و 60,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسپیکر مانیتور PreSonus Sceptre S6

  • ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ Presonus Sceptre S6 در یک نگاه
  • دارای 2 آمپلی فایر یکی به توان 90 وات برای فرکانس های بالا و دیگری با توان 90 وات جهت فرکانس های پایین 
  • دارای درایور 6.5 اینچ برای فرکانس های پایین
  • دارای تویتر 1 اینچ
  • دارای قابلیت تنظیم برای کالیبراسیون اتاق
  • دارای پاسخ فرکانسی از 42 هرتز تا 23 کیلو هرتز
  • دارای خروجی هوا از جلو
  • دی اس پی اکتیو دو هسته ای با کیفیت 32bit،96kHz

10,200,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

6.5 اینچ
Cone
Kevlar
1 اینچ
Horn-loaded
90W
90W
52HZ/23KH
جلو
XLR/TS

اسپیکر مانیتور PreSonus Sceptre S6

این اسپیکر مانیتورینگ دارای تکنولوژی DSP میباشد که باعث آنالیز صدا برای شفافیت و دقت بیشتر میشود .

صدای بسیار طبیعی و سه بعدی مانیتورهای Sceptre S6 تحسین بسیاری از سخت گیرترین مهندسان صدا را بر انگیخته است. طراحی خاص این مانیتورها باعث شده تا باز تولید صدا به شکلی خالص و کاملا صادقانه صورت بگیرد و کوچکترین جزئیاتی که معمولا در بسیاری از مانیتورها شنیده نمی شوند، با این اسپیکر مانیتورینگ به گوش شما برسد. تصویر استریوی این مانیتورها خارق العاده، باز تولید کوبش ها کاملا دقیق و داینامیک ها خیره کننده می باشد.

  • یک فن آوری فوق پیشرفته از شرکت پر آوازه Presonus. این مانیتورینگ به صورتی طراحی شده است که ووفر و توییتر هر دو در مرکز اسپیکر قرار داده شده اند. این طراحی باعث می شود تا خطای گوش هنگام میکس و مستر به حد اقل رسیده و مکان یابی سازها در موسیقی به خوبی قابل تشخیص باشد.

در طراحی های رایج که توییتر را بالای ووفر قرار می دهند، محلی که در آن از مانیتورها استفاده می کنید در این که چقدر خوب صدای مانیتور را بشنوید تاثیر زیادی دارد. برعکس، پاسخگویی فرکانسی Sceptre S6 به لطف طراحی هم محورش، هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی متقارن می باشد. ترکیب این طراحی با الگوریتم های Fulcrum Acoustics Temporal Equalization باعث شده تا تصویر استریو وسیع تر، عمق صدا بیشتر و تفکیک بین صداها در میکس نیز بیشتر شود و در مدت زمان طولانی گوش شما کم تر خسته شود.

 هر اسپیکر به صورت مجزا دارای آمپی فایر کلاس D با قدرت 180 وات بوده و با بهره گیری از برش فرکانسی برای استفاده بهینه در فضاهای آکوستیکی مختلف با دقت پردازش 32 بیت / 96 کیلوهرتز به وسیله پردازشگر 2 هسته و فن آوری پیشرفته برای اعمال دقیق پردازش های اکولایزر انجام می شود. 

به لطف داشتن مرکز آکوستیک ثابت و الگوی پخش صوت متقارن، طراحی هم محور این مانیتورها مزیت های خاصی نسبت به طراحی های عادی دارد. طراحی اختصاصی کمپانی PreSonus برای این مانیتورها با نام CoActual، شامل درایورهای هم محور و DSP آن-بورد می باشد که باعث می شود طیف فرکانسی کاملا فلت شود. این مانیتورها تصویر استریوی سه بعدی و صدایی کاملا طبیعی را به شما ارائه می کنند که ریزترین جزئیات را نیز با آن ها خواهید شنید.