بخرید و 20,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

ساب ووفر مانیتورینگ PreSonus Temblor T10

  • ویژگی های ساب ووفر مانیتورینگ PreSonus Temblor T10 در یک نگاه
  • ساب ووفر مانیتورینگ دارای 250 وات قدرت
  • دارای درایور 10 اینچی
  • دارای پاسخ فرکانسی از 20هرتز تا 200 هرتز
  • دارای خروجی هوا از جلو
  • دارای Lowpass filter و ولوم ورودی قابل تنظیم به علاوه ی سویچ فعال کردن phase و ground lif

4,100,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

9.6کیلوگرم
10 اینچ
Cone
Kevlar
-
-
250وات
-
20-200Hz
جلو
XLR/TS / RCA

ساب ووفر مانیتورینگ PreSonus Temblor T10 :

اگر به دنبال شنیدن فرکانس های پایین بیشتر هستید و یا فضای اتاق شما کمی زیاد میباشد و با فرکانس های پایین بیشتر احتیاج دارید به یک ساب ووفر مانیتورینگ خوب نیاز دارید .

  • ساب ووفرهای PreSonus Temblor دارای درایوری از جنس الیاف شیشه می باشند که بیسی بسیار قدرتمند را به شما ارائه می دهد. طراحی و انتخاب مواد به کار رفته در این ووفرها به شکلی انجام شده که Distortion کمتری ایجاد بشود تا بازتولید فرکانس های بیس کاملا با مانیتورهای شما متناسب باشد.

ساب ووفرهای سری Temblor به خوبی با مانیتورهای شما تطبیق پیدا می کنند تا دقیق ترین میزان پاسخگویی در اختیار شما قرار بگیرد. Temblor T10 دارای یک فیلتر lowpass از 50Hz تا 130Hz می باشد. با توجه به این که مانیتورهای شما چه محدوده ی فرکانسی را پوشش می دهند، شما قادر خواهید بود تا پاسخگویی فرکانسی این ساب ووفر را طوری تنظیم کنید که با مانیتورها تداخل پیدا نکند ( یعنی مثلا اگر مانیتور شما بم ترین فرکانسی که تولید می کند 55Hz است، فلیتر ووفر را روی 55Hz تنظیم می کنید تا با فرکانس های مانیتورتان تداخل پیدا نکند).

این مدل ساب ووفر پریسونوس دارای طراحی بسیار عالی و کیفیت بالا میباشد و با کمترین هزینه میتوانید نیاز خود را برآورده کنید.

  • ساب ووفرهای Temblor دارای تمام اتصالات و کنترل های لازم برای تطبیق با تجهیزات مانیتورینگ شما می باشند. وجود یک فیلتر highpass روی خروجی ها به شما کمک می کند تا از frequency cancellation جلوگیری کنید. همچنین وجود یک polarity invert شما را مطمئن می کند که از مشکلات Phase جلوگیری می شود. همچنین Temblor T10 دارای یک فوت سویچ می باشد تا با استفاده از آن بفهمید میکس شما با فرکانس های ساب-بیس و بدون آن چگونه است. این قابلیت به شما کمک می کند تا بدانید میکس شما در اسپیکرهای مختلف به چه شکلی صدا می دهد.