بخرید و 10,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

ساب ووفر مانیتورینگ PreSonus Temblor T8

  • ویژگی های ساب ووفر مانیتورینگ PreSonus Temblor T8 در یک نگاه
  • ساب ووفر مانیتورینگ دارای 200 وات قدرت
  • دارای درایور 8 اینچی
  • دارای پاسخ فرکانسی از 30هرتز تا 200 هرتز
  • دارای خروجی هوا از جلو

2,950,000 تومان

2,820,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

8 اینچ
Cone
Kevlar
-
-
200 وات
-
30-200Hz
جلو
XLR/TS / RCA

ساب ووفر مانیتورینگ PreSonus Temblor T8 :

اگر به دنبال شنیدن فرکانس های پایین بیشتر هستید و یا فضای اتاق شما کمی زیاد میباشد و با فرکانس های پایین بیشتر احتیاج دارید به یک ساب ووفر مانیتورینگ خوب نیاز دارید .

ساب ووفر، فرکانس های بسیار بم را تولید می کند که هنگامی که از مانیتورهای با سایز ووفر کوچک استفاده می کنید و مخصوصا برای میکس کردن موزیک هایی که بیس نقش زیادی در آن ها دارد به کارتان می آید. ساب ووفرهای اکتیو Temblor T8 به شکلی طراحی شده اند که کوبش ها را به دقت باز تولید کنند و محدوده ی فرکانس های بم را با شفافیت بالا افزایش دهند. ساب ووفرهای سری Temblor مکملی مناسب برای مانیتورهای استودیویی می باشند که بدون تداخل با صدای مانیتورها، تنها بیس مناسبی به صدای آن ها اضافه می کنند تا بتوانید میکس بهتر و دقیق تری انجام بدهید

این مدل ساب ووفر پریسونوس دارای طراحی بسیار عالی و کیفیت بالا میباشد و با کمترین هزینه میتوانید نیاز خود را برآورده کنید.

وقتی که فرکانس های بسیار پایین میکس را به درستی بشنوید می توانید تصمیمات دقیق تری بگیرید و میکس هایی بسازید که در تمام اسپیکرها صدای خوبی بدهند. ساب ووفرهای Temblor برای تقریبا تمام سیستم های کوچک پخش صدا مانند مانیتورهای استودیویی یا حتی استریوی خانگی یا سینمای خانگی مناسب می باشد و محدوده فرکانس های بیس را به بهترین حالت افزایش می دهد.

ساب ووفرهای سری Temblor به خوبی با مانیتورهای شما تطبیق پیدا می کنند تا دقیق ترین میزان پاسخگویی در اختیار شما قرار بگیرد. Temblor T8 دارای یک فیلتر lowpass از 50Hz تا 130Hz می باشد. با توجه به این که مانیتورهای شما چه محدوده ی فرکانسی را پوشش می دهند، شما قادر خواهید بود تا پاسخگویی فرکانسی این ساب ووفر را طوری تنظیم کنید که با مانیتورها تداخل پیدا نکند ( یعنی مثلا اگر مانیتور شما بم ترین فرکانسی که تولید می کند 55Hz است، فلیتر ووفر را روی 55Hz تنظیم می کنید تا با فرکانس های مانیتورتان تداخل پیدا نکند).