بخرید و 40,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

سینتی سایزر KORG Kross 2 88

  • ویژگی های سینتی سایزر KORG Kross 2 88در یک نگاه
  • افزایش حافظه ی داخلی به 128 مگابایت و پشتیبانی از option library ها
  • امکان اتصال به کامپیوتر با USB 
  • قدرت بالای موتور صدای EDS-i و مجموعه ای از 134 افکت متنوع
  • قابلیت کار تا 7 ساعت تنها با استفاده از شش باتری AA
  • ضبط صدای استریوی دستگاه امکان overdub کردن 
  • دارای 88 کلاویه(7 اکتاو)

6,800,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

کیبورد سینتی سایزر KORG Kross 2 88:

KROSS 2 جانشین خلف KROSS، ورک استیشنی کوچک، قابل حمل و با گستره ی عظیمی از اصوات است. همچنان که هویت اصلی این سری از محصولات یعنی سبکی، کوچکی و قابلیت کار با باتری به قوت خود باقی مانده است؛ صداها و کارکردها پیشرفت داشته اند. علاوه بر هزار صدای پیش ساخته، حجم حافظه  ی PCM افزایش یافته است. pad sampler به این محصول اضافه شده است تا سمپل سازی بهتر از قبل شود . کارکرد USB audio/MIDI interface نیز جدید است. رنگ های شیک و زیبا در طراحی این محصول به کار رفته و کاربری آن حتی برای تازه کارها بسیار ساده است.

وزن کم و کار با باتری AA alkaline:

Kross علیرغم کارایی بالا، سبک و قابل حمل است. مدل 61 کلید آن، فقط 3/4 کیلوگرم است. مدل 88 کلید دارای عملکرد چکش‌های پیانو است و 4/12 کیلوگرم وزن دارد. هر دو مدل قابل حملند و می‌توانند هم با آداپتور AC و هم با باتری‌های AA alkaline یا باتری‌های nickel-metal کار کنند.

Sound Selector کارها را آسان‌تر کرده است:

برای دستیابی به آهنگ یا صدای مورد نظرتان در میان انبوه صداهای موجود در دستگاه هم تمهیداتی اندیشیده‌ایم. دو دکمه یکی برای انتخاب از میان بخش‌های بزرگی مثل پیانو، پیانو الکتریک، ارگ، زنگ‌ها، سینتسایزرها و ... و دیگری برای انتخاب یک زیرمجموعه – که همان صدای مورد نظر شماست- از این بخش بزرگ‌تر.

Onboard Sequencers:

Sequencer مورد استفاده در KROSS از محصولات پرفروش Electribe به ارث رسیده است. با استفاده از 16 دکمه برای روشن و خاموش کردن نت‌ها، می‌توانید به سادگی و سرعت rhythm pattern هایی تا شصت و چهار step بسازید. با وجود وزن کم، KROSS، هر آن چه را که از یک workstation انتظار دارید شامل برای شما فراهم می‌کند. با استفاده از SD card می‌توانید داده های با فرمت SMF را به کامپیوتر منتقل کنید. تمام ابزارهای لازم مثل Drum Track و arpeggiator در اختیار شماست. با عملکرد Drum Track می‌توانید تنها با فشار دادن یک دکمه، به آهنگ اضافه کنید و از arpeggiator نه تنها برای ساخت صداهای سینتسایزر، بلکه در ساخت صداهای گیتار و bass riff ها هم می‌توانید استفاده کنید.

وصل به کامپیوتر با USB:

برای انتقال فایل‌های MIDI بین دستگاه و کامپیوتر می‌توانید از USB استفاده کنید. با استفاده از KROSS Editor و Plug-In Editor می‌توانید پارامتر ها ی متعددی را همزمان در کامپیوتر ویرایش کنید. هم چنین می‌توانید از KROSS به عنوان یک DAW استفاده کنید.

بیش از 1000 الگوی پیش ساخته:

کیفیت صدای سینتسایزرهای کرگ مورد تایید موسیقیدانان طراز اول سراسر دنیاست.  پلی فونی KROSS 2 از 80 به 120 رسیده و برنامه های داخلی آن از 809 به 1075 ارتقا یافته است. این برنامه ها شامل پیانوها و پیانو الکتریک های چندلایه، سازهای زهی و سایر اصوات جدیدند که برای هر گروه موسیقی می توانند مناسب باشند. همچنین جدیدترین درام کیت ها برای پشتیبانی از استایل های امروزی مانند EDM نیز وجود دارند. این تنوع در برنامه ها پاسخگوی تمامی نیازهای شما چه در اجرای زنده و چه در استودیو است.

فینیش بی نظیر در رنگ های جذاب :

ساخت و بدنه ی KROSS 2 بسیار با کیفیت است. این محصول در دو نوع 61 و 88 کلید و در رنگ آبی تیره عرضه شده است. مدل 61 کلید به تعداد محدودی به رنگ قرمز نیز طراحی شده است که این رنگ در هر یک از یونیت های KROSS 2 منحصر به فرد و متفاوت از دیگری است.