هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

میکروفون Neumann TLM 103

  • ویژگی های میکروفون Neumann TLM 103 در یک نگاه
  • میکروفن کاندنسر با دیافراگم بزرگ
  • بازه فرکانسی از 20هرتز تا 20کیلوهرتز
  • نویز بسیار پایین
  • الگوی قطبی کاردیود
  • دارای SPL 138 دسی بل
  • طراحی مدار بدون ترانس
  • صدایی طبیعی و شفاف

این کالا کارکرده میباشد

0 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

کاندنسور
کاردیوئید
20Hz - 20KHz
50 اهم
138 دسی بل
1 اینچ
نیاز به 48+ فانتوم پاور
کابل XLR
ساز و وکال
هلدر/کیف چوبی

میکروفون نیومن Neumann TLM 103 :

این میکروفون کاندنسر یک محصول استاندارد و خوش ساخت از کمپانی آلمانی نویمن است که متناسب برای استفاده در استودیو های رادیوئی ، تلویزیونی ، ضبط تجاری ، حرفه ای و ضبط خانگی می باشد. به گفته کمپانی با توجه به تولیدات و محصولات گران قیمت نویمن (NEUMANN) ، این میکروفون استودیویی یک محصول در رنج قیمتی مناسب، بسیار کم سروصدا (با نویز داخلی کم) با الگوی قطبی کاردیوئید (Cardioid) است و با ارائه صدایی بدون نقص و تعجب برانگیز خود را میکروفونی متفاوت از دیگر محصولات نمایش می دهد. در واقع TLM 103 یک میکروفون استودیویی ایده آل برای برنامه های کاربردی در سطح حرفه ای و نیمه حرفه ای است که در آن نیاز دسترسی به حداکثر کیفیت صدا، با بودجه محدود لمس می شود. این میکروفون با طراحی مدار الکترونیکی ویژه خود (TLM Series) با حداقل نویز داخلی و با توجه به دیافراگم بزرگ خود با روکش طلا (طراحی دیافراگم الهام گرفته شده از مدل محبوب U87) مجهز به لرزه گیر داخلی (Elastic Mount) جهت جلوگیری از لرزش های ناخواسته در الگوی قطبی کاردیود، یک کپسول انحصاری با قابلیت تحمل فشار صوتی بالا (تا 138 دسی بل) و بدون هیچگونه دیستروشن است و صدایی متعادل با حداقل دریافت صدا از پشت دیافراگم و سیگنال های موجود و ناخواسته در محیط، از خود عرضه میکند. TLM 103 یک میکروفون همه کاره و مناسب با قابلیت دریافت جزئیات کامل در صدابرداری از ساز های بادی، زهی، پرکاشن، درام (به عنوان Over Head)، آمپلی فایر گیتار و صدای خواننده (Vocal) در استودیوی موسیقی ، رادیوئی و دیگر فیلد های تبدیل فرکانس های صوتی و تولید شده در فضا به سیگنال های الکترونیکی بدون هرگونه رنگ آمیزی سیگنال است.

طراحی بدنه بادوام بالا و تولید شده از فلز مرغوب با پرداخت بسیار مناسب و لوگوی قرمز رنگ نویمن روی بدنه این محصول با طراحی ویژه دیافراگم و پوشانده شده با (Headgrille) گریل مشبک برای حفاظت کامل دیافراگم و جلوگیری از پاپ و رزونانس های احتمالی میکروفون و استفاده از تکنولوژی انحصاری کمپانی نویمن جهت ساخت و تولید در برلین، این میکروفون را به محصولی چشم نواز و پر مصرف تبدیل کرده است. نمودار فرکانسی این میکروفون به گونه ایست که یک دریافت کاملا مسطح و بدون رنگ آمیزی تا 5 کیلوهرتز را در اختیار صدابردار قرار می دهد و بعد از این رنج فرکانسی تا 4 دسی بل افزایش را برای شما به ارمغان می آورد.
این سری از محصولات کمپانی نویمن در برلین و دو رنگ نیکل و مشکی تولید شده است که فقط از نظر ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند و از نظر فنی و مشخصاتی با یکدیگر یکسان هستند.

این میکروفون صدایی با کیفیت بالا را در پایین ترین قیمت ممکن دارد. Neumann در طراحی این محصول از مداربندی بدون ترانسفورمر استفاده کرده است تا نویز داخلی به حداقل رسیده و SPL میکروفون به 138 دسی بل برسد. الگوی قطبیت این میکروفون، کاردیود است. دامنه فرکانس TLM 103 از 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز و امپدانس آن 50 اهم است. این میکروفون نیاز به phantom power دارد.