بخرید و 30,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

میکروفون TLM 102 With ShockMount

  • ویژگی های  میکروفون Numann TLM 102 در یک نگاه
  • میکروفن کاندنسر با دیافراگم بزرگ بازه فرکانسی از 20هرتز تا 20کیلوهرتز
  • نویز بسیار پایین
  • الگوی قطبی کاردیود
  • دارای SPL 144 دسی بل
  • صدایی طبیعی و شفاف

5,900,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

کاندنسور
کاردیوئید
20Hz - 20KHz
50 اهم
144 دسی بل
بزرگ
نیاز به 48+ فانتوم پاور
کابل XLR
ساز و وکال
شاکمونت

میکروفون ها حرفه ای نیومن NEUMANN

نسل جدیدی از میکروفون های کاندنسور استودیویی را هم در طراحی و هم در قیمت معرفی می کند.

Neumann در این میکروفون، با کاهش ابعاد محصولی کم حجم با کیفیتی عالی ارایه می کند. در داخل این میکروفون یک دیافراگم کاردیود بزرگ با SPL حداکثر 144 دسی بل وجود دارد و انتخابی مناسب برای ضبط وکال، پرکاشن، درامز، آمپلیفایر و سایر منابع با صدای بلند می باشد. با boost خفیف سیگنال های بالای 6 کیلوهرتز presence صدا در میکس نهایی بسیار عالی شده است. این میکروفون نیاز به phantom power دارد.

میکروفون 102 یک محصول شگفت انگیز و خوش کیفیت از سری میکروفون های استودیویی کمپانی آلمانی نویمن (NEUMANN) است که به گفته کمپانی این محصول نسل جدید و ارزان قیمت کم حجم ، با ظاهری جمع و جور ، صدایی با خلوص بالا و در کیفیت مناسب عرضه می شود. این میکروفون با توجه به بدنه تمام فلزی و پوشش مناسب دیافراگم توسط احاته کننده فلزی به شکل توری مشبک (Gleaming Grille) تضمینی بر کیفیت و دوام بالای فیزیکی در طراحی بدنه خود می باشد و یک میکروفون مناسب برای استودیو های خانگی و حرفه ای و برودکست است. این محصول توسط شرکت نویمن برای صدابرداری از سازهای کوبه ای ، آمپ گیتار ، آواز (وکال) و منابع صدایی که از سطح بالایی برخوردار باشند پیشنهاد شده است. از ویژگی های این میکروفون میتوان به دیافراگم بزرگ با الگوی قطبی کاردیوئید (cardioid) روکش طلا با تحمل سطح فشار صوتی بالا تا 144 دسی بل جهت استفاده در منابع صوتی نزدیک به میکروفون همانند نمونه برداری از صدای آمپلی فایر گیتار الکتریک یا درام و دیگر منابع صوتی با صدای بسیار بلند ، راندمان بالا در دریافت سیگنال صدای خواننده با توجه به دریافت خطی در نمودار فرکانسی تا 6 کیلو هرتز بدون هیچگونه رنگ آمیزی و دریافت مناسب فرکانس های بم با عمق بسیار مناسب جهت سهولت در قرار گیری مطلوب سیگنال ضبط شده در اعمال میکس روی موسیقی ، افزایش نسبتا مناسب در فرکانس های بالای 6 کیلوهرتز ، نویز داخلی بسیار پائین ، بهره مندی از معلق کننده دیافراگم داخلی با عملکردی مشابه لرزه گیر (elastic suspension) جهت سرکوب هرگونه سروصدای مکانیکی ، پاپ اسکرین داخلی و ایده آل برای ضبط استودیویی اشاره کرد. بدون شک امضای NEUMANN یک مهر تائید بر این محصول و موارد ذکر شده می باشد.
این سری از محصولات کمپانی نویمن در برلین و دو رنگ نیکل و مشکی تولید شده است که فقط از نظر ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند و از نظر فنی و مشخصاتی با یکدیگر یکسان هستند.