هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

هدفون Sennheiser HD 200 PRO

  • ویژگی های هدفون Sennheiser HD 200 PRO در یک نگاه
  • هدفون پشت بسته با درایو 40 میلیمتری
  • بازه فرکانسی از 20هرتز تا 20 کیلوهرتز
  • پیشانی بند قابل تنظیم
  • حساسیت 108 دسی بل
  • دارای امپدانس خروجی 32 اهم

500,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

پشت بسته
اطراف گوش Over Ear
40 mm
20Hz - 20Khz
108 دسي بل
500 میلی وات
32 اهم
3 متر
1/8 اینچ دارای تبدیل 1/4 اینچ
184 گرم

هدفون Sennheiser HD 200 PRO :

Sennheiser از ۱۹۴۰ تولید محصولات با تکنولوژی پخش صوت را آغاز کرد و سپس کار خود را با فناوری های مرتبط با میکروفون و سیستم های بی سیم توسعه داد. این شرکت آلمانی ابتدا با نام Laboratorium Wennebostel، شروع به ساخت ولت متر های تیوبی نمود و در مدت کوتاهی اولین میکروفونش را نیز تولید کرد و به سرعت به نامی قابل اعتماد در پخش، فیلم و تولید تلویزیونی بدل شد. پس از تصویب نام Sennheiser در ۱۹۵۸ پیشرفت های مداوم خیلی زود آن ها را در بین استودیو های ضبط نیز محبوب کرد. نو آوری هایی که از جمله آن ها می توان به برخی از اولین سیستم های بی سیم RF جهت استفاده ی تلویزیونی و بر روی صحنه، اولین میکروفون تیوبیِ تداخلی، و اولین هدفون پشت-باز جهان اشاره کرد.

Sennheiser HD 200 Pro با آهن رباهایی از جنس نئودیمیوم صدایی با جزییات بالا و بیسی قوی به گوش شما می رساند. گوش ها به وسیله‌ی بالشتک های نرم سوار شده بر روی بدنه ای سبک محافظت می شوند. و البته به کمک طراحی پشت-بسته دور-گوش مخصوص ،که صدای محیط را به حد‌اقل می رساند و جلوی نشت صدا را میگیرد، می توانید بهترین قضاوت را در استودیو، پشت پیانو الکتریک و یا در حال کار بر روی لپ‌تاپ انجام دهید

به طراحی بالشتک هدفون اطلاق می شود و به زبان ساده یعنی آیا بالشتک هدفون بر روی گوش شما قرار میگیرد و یا دور آن را فرا می گیرد. به ندرت هدفون های رو-گوشی جهت مصارف حرفه ای پیشنهاد می شوند؛ زیرا اگرچه آن ها برای گوش دادن به موسیقی، مخصوصا وقتی میخواهید از اتفاقات دنیای اطرافتان هم با خبر باشید عالی‌اند، این تنها هدفون های دور-گوش مانند Sennheiser HD 200 Pro هستند که با پایین آوردن نشتی صدای محیط قضاوت صحیح موسیقی را برای گوش ها امکان پذیر می کنند.