بخرید و 40,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

پری آمپ Focusrite Scarlett OctoPre Dynamic

  • ویژگی های پری آمپ Focusrite Scarlett OctoPre Dynamic در یک نگاه
  • پری امپ کلاس A
  • دارای 8 کانال و خروجی
  • دارای 8 جایزه جهانی
  • دارای خروجی دیجیتال
  • دارای کمپرسور VCA برای هر کانال
  • تبدیل دیجیتال به آنالوگ و برعکس با کیفیت 192kHz/24bit برای ایجاد صدایی با کیفیت بالا
  • همراه با مجموعه پلاگین های Focusrite Red 2

6,000,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

ترانزیستوری
8 عدد
اکسترنال رک
20Hz-20kHz
8 x XLR-1/4" combo
2 x Optical Toslink

پری آمپ Focusrite Scarlett OctoPre Dynamic :

OctoPre Dynamic دارای هشت پری امپ line و میکرفون نسل دوم Focusrite می باشد که هدروم بالا، gainِ تمیز و زیاد، نویز کم و distortion ِ بسیار پایینی را به شما ارائه می دهد که این ویژگی ها برای ضبط کردن صدای درامز، گیتار، وکال و بسیاری صداهای دیگر ایده آل است. با استفاده از ورودی های اینسترومنتی که در پنل جلویی قرار گرفته اند می توانید گیتار بیس یا کیبوردهای خود را مستقیما به OctoPre Dynamic متصل کنید. ورودی/ خروجی های ADAT نیز قابلیت های اتصال زیادی را برای شما به ارمغان می آورند: با استفاده از این خروجی ها می توانید هر وسیله یا سیستم دیجیتالی که دارای ورودی های ADAT هستند را به OctoPre Dynamic متصل کنید. از طرفی هم ورودی های ADAT به شما اجازه می دهند از پری امپ هایی که دارای خروجی ADAT هستند، مانند Scarlett OctoPre، استفاده کنید و به این ترتیب تعداد ورودی/خروجی های خود را افزایش دهید. خروجی های آنالوگ line که مستقیما از ورودی های میکروفن یا ورودی های ADAT تغذیه می شوند برای تغذیه همراه با مجموعه پلاگین های Focusrite Red 2 و Red 3 و مجموعه ی Time & Tone از کمپانی Softubeی کنسول های آنالوگ و ضبط کردن با خروجی های دیجیتال ایده آل هستند.

برای بیش از 25 سال، پری امپ های Focusrite جواب خود را در بهترین استودیوهای حرفه ای سرتاسر دنیا پس داده اند. این پری امپ ها دارای صدایی بسیار شفاف با distortion و نویز بسیار پایین هستند. تکنولوژی استفاده شده در این پری امپ ها دقیقا همان تکنولوژی به کار رفته در محصولات پرچم دار کمپانی Focusrite است که امکان استفاده ی بهینه از میکروفن های ribbon، داینامیک و کاندنسر را برای شما فراهم می کند. ناگفته نماند که ویژگی فانتوم پاور نیز برای این پری امپ ها در نظر گرفته شده است

  • در هرکدام از کانال های OctoPre Dynamic، یک کمپرسور VCA /soft-knee قرار گرفته که تنها با استفاده از یک دکمه ی چرخشی ساده می توانید داینامیک سیگنال های ورودی خود را کنترل کنید. با استفاده از حالت Transparent mode می توانید داینامیک صدا را به نرمی کنترل کرده و با فشار دادن دکمه ی More می توانید مقدار ratio را دو برابر کنید و کمپرس بیشتری انجام دهید.
  • همراه با مجموعه پلاگین های Focusrite Red 2 و Red 3 و مجموعه ی Time & Tone از کمپانی Softube