بخرید و 30,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کارت صدا Focusrite Saffire Pro 26

  • ویژگی کارت صدا Focusrite Saffire Pro 26 در یک نگاه
  • رابط صوتی با نرخ نمونه برداری 24 بیت / 96 کیلو هرتز
  • دارای ورودی/خروجی 6x6 مجهز به پری امپ
  • دارای جایزه جهانی همراه با نرم افزار "Virtual Reference Monitoring "VRM جهت کالیبراسیون
  • دارای ورودی مجهز به فانتوم پاور برای میکروفن های کاندنسر
  • دارای ورودی/خروجی میدی
  • دو کانال ورودی SPDIF
  • دارای ورودی/خروجی دیجیتال

4,600,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

FIERWIRE
اکسترنال رومیزی
6x6
24bit/96kH
6عدد
1x ADAT, 1x S/PDIF
4عدد
-
2 عدد

کارت صدا Focusrite Saffire Pro 26 :

سری کارت صداهای Saffire که کارت صداهای Firewire هستند، ویژگی هایی را ارائه می دهند که موجب تفاوت کیفیت صدای کارت صداهای کمپانی Focusrite از سایرین می شود، که این کمپانی را به یکی از مهمترین برندهای این عرصه تبدیل کرده است. کیفیت تبدیل آنالوگ/دیجیتال بسیار بالا که به لطف دقت در طراحی مدار و انتخاب قطعات با کیفیت حاصل شده و استفاده از پری امپ های بسیار با کیفیت Focusrite که با تجربه ای بیش از سی سال طراحی شده اند، کیفیت صدایی شفاف و تمیز با کمترین میزان نویز و distortion را ارائه می دهد. کارت صداهای سری Saffire با pc و mac و تمام DAWها سازگاری کامل دارند و پلاگین های AAX که در کنار این کارت صدا به شما تعلق میگیرد، مکمل مناسبی برای Pro Tools می باشد.

این کارت صدا دارای 18 عدد ورودی و 8 خروجی با نرخ نمونه برداری 24bit/96KHz می باشد که برای افراد حرفه ای طراحی شده است. چهار عدد پری امپ میکروفن بسیار با کیفیت این کارت صدا با آخرین تکنولوژی تبدیل دیجیتال به آنالوگ و آنالوگ به دیجیتال، کیفیت فوق العاده ای به شما ارائه می دهد. این کارت صدا هم برای استودیوها و هم برای تجهیزات اجرای زنده ایده آل می باشد.

این کارت صدا که هم برای استودیو ها و هم برای اجرای زنده طراحی شده است، با بدنه ی مستحکم و صیقلی خود هم به راحتی روی میز کار شما قرار می گیرد و هم به راحتی می توانید آن را داخل کیف بگذارید و با خود حمل کنید. این کارت صدا بدنه ی مستحکمی دارد که سختی های جاده را تحمل می کند. همچنین به لطف نرم افزار Saffire Mix Control این کارت صدا برای اجراهای زنده هم کاربرد پیدا می کند. این نرم افزار موجب می شود تا به راحتی سیگنال ها را بین خروجی ها جابجا کنید.

در کنار این کارت صدا پکیج نرم افزاری قدرتمندی به شما تعلق می گیرد تا بتوانید سریعا با این کارت صدا مشغول به کار شوید. این بسته شامل یک نسخه ی رایگان از نرم افزار Ableton Live Lite همراه با Focusrite's professional Midnight و بسته ی پلاگین های Scarlett، Novation BassStation و یک گیگابایت سمپل های کمپانی Loopmasters می باشد.