بخرید و 80,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کارت صدا RME FireFace UCX

  • ویژگی های  کارت صدا RME Fireface UCX در یک نگاه
  • رابط صوتی با نرخ نمونه برداری 24 بیت / 192 کیلو هرتز
  • دارای ورودی/خروجی 18x18
  • دارای ورودی مجهز به فانتوم پاور برای میکروفن های کاندنسر
  • دارای ورودی/خروجی دیجیتال
  • دارای پردازنده داخلی
  • دارای خروجی هدفون
  • دارای ورودی/خروجی میدی
  • تاخیر بسیار پایین

13,500,000 تومان

12,800,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

USB 2.0 / Firewire
اکسترنال رک
18x18
24bit/192kH
8 عدد
1x ADAT 8-ch, 1x S/PDIF 2-ch
2 عدد
111 دسی بل
1 عدد

کارت صدا RME FireFace UCX :

کارت صدای FireFace UCX راهکاری حرفه ای در ابعاد کوچک برای استودیو و ضبط زنده است.

FireFace UCXبرای شما 36  کانال صدا فراهم میکند؛ 18 کانال I/O. کلیه کانال ها توان کارکرد همزمان دارند و می توانید با 8 کانال آنالوگ و 10 کانال دیجیتال همزمان ضبط کنید. این کارت صدا با استفاده از مبدل هایی در رده سیستم های مسترینگ و با تاخیر بسیار پایین، کیفیتی حرفه ای به شما می دهد. نرخ نمونه کلیه کانال های ورودی/خروجی 192 کیلوهرتز می باشد (شامل دو کانال ADAT به همراه SMUX4) و دارای دو پری-آمپ میکروفون و دو ورودی یونیورسال برای سیگنال ساز می باشد. همچنین این سیستم دارای میکسر TotalMix با 648 کانال و وضوح داخلی 42 بیت می باشد. .

این کارت صدای حرفه ای یک محصول حرفه ای و یکپارچه با کیفیت استودیویی در اندازه های جمع و جور برای اعمال ضبط و نمونه برداری، تنظیم و میکس است.

به گفته کمپانی RME انتخاب این کارت صدا یک راه حل جدی برای رسیدن به حداکثر کیفیت در تبدیل سیگنال های آنالوگ و دیجیتال به یکدیگر است. این محصول با توجه به ساختار نیمه رکمونت و رومیزی خود بسیار سبک طراحی شده است و یک گزینه مناسب برای حمل است و به راحتی در کوله پشتی یا کیف لپ تاپ شما جای می گیرد. مدار الکترونیکی و پیشرفته این محصول بیش از 300 قطعه را با ساختاری نسبتا مشابه کارت صدای فایرفیس UC و بسیار نزدیک به فن آوری استفاده شده در UFX در خود گنجانده است که تائیدی بر عملکرد بدون عیب و نقص این کارت صداست.UCX که در کشور مبدا (آلمان) مونتاژ می گردد برای 18 ورودی و خروجی همزمان روی نرخ نمونه برداری 48کیلوهرتز و 12 ورودی و خروجی همزمان روی نرخ نمونه برداری 192 کیلوهرتز مورد استفاده قرار می گیرد.

  • از ویژگی های این کارت صدای حرفه ای میتوان به تاخییر بسیار پائین و مجهز به کانورتر مسترینگ با کیفیت بالا، بهره مندی از دو پری آمپ میکروفون مجهز به تغذیه فانتوم پاور و هم کیفیت مدل پر طرفدار UFX با حفاظت کننده بار اضافه سیگنال (AutoSet overload) و قابلیت افزایش سطح سیگنال تا 65 دسی بل، استفاده از تکنولوژی (Hammerfall) برای ارتباط از طریق دو پروتکل فایروایر و USB 2.0 با سازگاری کامل روی سیستم عامل های WIN و OSX، پردازشگر داخلی با تکنولوژی استفاده شده در مدل UFX تحت نام TotalMix برای افکت و پردازش های دینامیکی از قبیل میکسر و اکولایزر و کمپرسور، قابلیت کنترل چند اسپیکر مانیتورینگ به صورت مستقل و سوئیچ تغییر دهنده خروجی اسپیکر از طریق ریموت کنترل مجزا، مجهز به سیستم پیشرفته Metering برای نمایش سطح سیگنال با دقت بالا جهت استفاده برای کلیه ورودی و خروجی های آنالوگ و دیجیتال تحت فن آوری روز کمپانی آر ام ای به نام (DigiCheck)، پشتیبانی از ریموت کنترل پیشرفته و انحصاری کمپانی آر ام ای(که به صورت مجزا فروخته می شود)، قابلیت استفاده به عنوان کارت صدای 18 کانال برای آیپد، طراحی بدنه از جنس آلومینیوم با ساختار رومیزی و نیمه رکمونت جهت مصارف استودیوی خانگی و نمونه برداری در اجرای زنده اشاره کرد.