بخرید و 30,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کیبورد ارنجر KORG Pa300

  • ویژگی های کیبورد ارنجر KORG Pa300 در یک نگاه
  • دارای صفحا تاچ لمسی
  • قالبیت پخش فرمت MP3
  • دارای رم 32 مگا بایت
  • دارای افتر تاچ AFTER TOUCH

5,900,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

کیبورد ارنجر KORG Pa300 :

کیفیت بسیار بالای صدا

همه چیز با صدا شروع می‌شود. کیفیت اصوات KORG در کل دنیا شناخته شده است و تمامی اهالی موسیقی روی آن حساب می‌کنند. حالا Pa300 این بار با صداهایی بهتر از همیشه، با دقت، پیشرفته و بسیار نزدیک به صداهای طبیعی روانه‌ی بازار شده است. با صدای سازهای متعلق به انواع سبک‌های موسیقی، سرشار از لطافت و عمق و پختگی و دقت. بیش از 950 صدا شامل بسته‌ی صوتی بازسازی‌شده‌ی GM و 64 عدد درام کیت در دستگاه بارگذاری شده است. صدای متعلق به پیانوی آکوستیک که از ساز Concert Grand شبیه‌سازی شده است به همراه رزونانس متعلق به پدال دمپر و string نیز در این محصول موجود است. صداها را می‌توانید به راحتی ویرایش کنید و تغییرات را در بخش کاربَر ذخیره کنید.

عملکردهای Composition support

یک قطعه‌ی موسیقی می‌تواند به صورت خودکار همراه با الگوهای غنی و نزدیک به واقع (همان Style ها) پخش شود و بدین ترتیب ایده‌های زیادی را در تنظیمات موسیقی به دست شما دهد. کافی است یک آکورد بنوازید تا عملکرد Quick Record قطعه‌ی موسیقی را تکمیل کند. می‌بینید!Pa300 ابزار قدرتمند آهنگسازی برای هر موزیسینی است.

کوچک اما قدرتمند

حمل Pa300 بسیار ساده است؛ اما نباید کوچکی آن این شبهه را ایجاد کند که قدرت کمی دارد. آمپلی‌فایرهای قدرتمند 13*2 وات، دو بلندگو بسیار قوی را در جعبه‌ی bass-reflex دستگاه به کار می‌اندازند تا تجربه‌ی شنیداری غنی و قدرتمندی را برای همگان به ارمغان آورند.

SongBook(کتابچه آهنگ)

SongBook یک پایگاه اطلاعاتی مربوط به موسیقی است که می‌تواند توسط کاربر تنظیم شود. این پایگاه شامل تمام تنظیماتی است که در یک آهنگ مورد نیاز است. کافی است نام آهنگی را که می‌خواهید اجرا کنید؛ جست و جو کنید، آن را انتخاب و سپس اجرا کنید. SongBook می‌تواند از Style هاو فایل های MIDI و MP3 استفاده کندو مواردی از قبیل Title، Genre، Artist، Tempo، Volume ها، Sound ها، Muted Track ها، FX setting ها، Easy Edit، 4 STS، Master Transpose و ... را فراخوان کند. هر چیزی که برای پخش آهنگتان نیاز دارید؛ در دسترس شماست.