هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

کیبورد ارنجر KORG Pa3X Le

 • ویژگی های کیبورد ارنجر KORG Pa3X Le در یک نگاه
 • دارای 76 كليد semi-weighte با حساسیت Velocity و قابلیت Afterouch
 • دارای نمایشگر 7 اینچی TFT
 • دارای 192 مگا بایت رم داخلی
 • بورد جدید پردازش صدای شرکت TC-Helicon همراه 4 افكت اختصاصی
 • قابلیت پخش فایل های MP3و MIDI ، امکان ضبط ، قابلیت حذف صدای خواننده ، مجهز به X-Fader
 • قابلیت ذخیره داده ها روی Micro SD


0 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

کیبورد ارنجر KORG Pa3X Le :

دستگاه PA3xLe دارای مجموعهاي از 410 ريتم (style ) آماده به صورت پیش فرض است . هر یک از اين مجموعه ها بصورت محيطي كاملا طبيعي جهت اجراي بخشي از موسيقي مورد نظر شما بكار ميروند. با مجموعه عظيمي از ريتم كه در اختيار داريد قادر هستيد تا در ژانرهاي مختلف موسيقي ، آهنگ هاي دلخواه خود را بنوازید. هر style شامل 4 پاساژ به همراه يك Berak ميباشد كه هر يك برای یک Variation در نظر گرفته شده است. تیم بین المللی تولید اصوات در کرگ style های جدیدی را اختصاصا برای PA3xLe ساخته است و style هایی که در نسخه های قبل یا محصولات دیگر وجودداشت نیز ، با صداها و میکس های جدید، در این محصول ارتقا یافته است. فضایی که در این دستگاه برای ذخیره ی تنظیمات و styleهای شما در نظر گرفته شده است، به 1200 عدد می رسد. بخش مربوط به گیتار Guitar Mode 2 با پیشرفتی که حاصل شده است، style هایی بهتر از قبل ، تولید می کند. بخش Chord Sequencer سبب ميگردد تا بتوانيد به هنگام اجراي زنده مجوعهاي از اكوردهي متوالي را ضبط و بلافاصله مجددا آنها را پخش نمائيد. این امکان هم در تمرینات و هم در اجراهای زنده ، راحتی کار شما را دو چندان می کند.

 • شركت KoRG زمان طولاني است كه با بزرگترین شركت توليد كننده پردازنده Vocal در دنيا Tc-Helicon همكاري و تعامل نزديك دارد. و این بار نیز در قسمت پردازنده صداي خواننده در دستگاه از همكاري با Tc-Helicon بهرهگرفته است.
 • به كمك مشخصات جديد بكار رفته و همچنين الگوريتمهاي نوين در پردازش صدا Tc-Helicon صداي خواننده با بالاترين كيفيت ممكن پردازش می شود.
 • توانايي توليد و پردازش تا 3 صداي طبيعي و زنده كه توسط كيبورد، MIDI و يا حتي ورودي MP3 قابل كنترل هستند، در این بخش وجود دارد. هم چنین 4 قسمت مجزاي ديگر براي افكت نيز وجود دارد كه شامل Reverb ،Delay، EQ و Dynamic است.
 • براي حصول اطمينان از اجراي Vocal مناسب ،3 دكمه و 2 کلید چرخان، جهت كنترل Vocal كه مهمترين عملكردهاي پردازش صدا را دارند بر روي پنلاصلي دستگاه نصب گرديده است ؛ تا دسترسي به آن ها سريع و مستقيم باشد.
 • با استفاده از قسمت كتابچه آهنگ كه در حقيقت يك بانك اطلاعاتي موسيقي است ، ميتوانيد آهنگهاي مورد نظر خود را بر حسب اينكه از چه ريتم، صدا Performance ... تشكيل شدهاند تنظيم و ذخيره كنيد . در يك اجراي زنده به راحتي مي توانيد اهنگ مورد نظر را جستجو سپس انتخاب كنيد و بلافاصله نواختن را آغاز نمايید .

  شما ميتوانيد علاوه بر ريتم، فايل هاي MP3 و همينطور MIDI را نيز در درون كتابچه اهنگ خود لیست كرده و به سادگي جستجو، انتخاب و پخش نمائید.

  با استفاده از نرم افزار SongBook Editor می توانید کتابچه آهنگ خود را ببینید، بسازید و یا ویرایش کنید و یا با استفاده از یک کامپیوتر با سیستم عامل windows ، لیست های اختصاصی برای خود ایجاد کنید.

تفاوت عمده این دستگاه با سری KORG PA3X در قسمت میزان رم داخلی و صفحه نمایشگر قابل تنظیم میباشد که این دستگاه ندارد.