بخرید و 50,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کیبورد ارنجر Yamaha PSR-A3000

  • ویژگی های کیبورد ارنجر  Yamaha PSR-A3000 در یک نگاه
  • نمایشگر بزرگ تاچ
  • دارای 61 کلاویه نیمه سنگین
  • دارای رم 512 مگا بایت
  • دارای پورت USB
  • نسل تولید صدا ازنمونه برداری استریو: فناوری AWM پلی فونی  128

8,000,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

کیبورد ارنجر  Yamaha PSR-A3000 :

دستگاه A3000 با امکانات بسیار زیاد ازجمله کنترل‌های صدایی، پردازشی، پدهای مختلف، 128 صدای پلیفونی، سازگاری با انواع فرمت‌های رایج ازجمله XG, GS, GM, GM2, XF و قابلیت ضبط و ذخیره‌سازی و همچنین صداهای ایرانی، خلیجی، ترکی و عربی این کیبورد را به دستگاهی بسیار جالب و کاربردی تبدیل کرده است.

  • افکت‌های بی‌نظیر در نظر گرفته‌شده برای این مدل شمارا وارد دنیای پردازش فرکانس‌ها می‌کند و می‌توانید به کمک آن سبک شخصی خود را بازسازی و عرضه نمایید. به‌وسیله‌ی منوی کنترل سبک‌ها می‌توان به‌راحتی موسیقی خود را بسط و گسترش داد و به فرمی استاندارد در موسیقی موردنظر رسید. صداها، ریتم‌ها و همچنین سبک‌های همراهی‌کننده با بالاترین کارکرد و کیفیت در اختیار شما قرارگرفته است، تا بتوانید ایده‌ها و افکار خود را به بهترین شکل مکتوب کنید. با کمک 16 کانال مجزا برای ضبط، شما به یک میکسر بسیار کاربردی دسترسی خواهید داشت و می‌توانید چندین تراک هم‌زمان را باهم روی فلش مموری ضبط کنید. جویستیک کنترل یا همان پیچ بند با طراحی مجدد و با ارائه و کنترل دقیق‌تر، علاوه بر امکانات بند (Bend) و مدولاسیون دارای یک پارامتری دیگری برای قطع فیلتر است. با 128 صدای پلیفونی یا هم‌زمان آهنگی وجود نخواهد داشت که شما قادر به نواختن و اجرای آن نباشید. با دو اسپیکر 15 وات صدایی پرقدرت و همچنین شفاف و درخشان خواهید داشت. این کیبورد با بیش از 1000 صدا و 100 ها ریتم در سبک‌های مختلف و محبوب و همچنین بیش از 350 سبک همراهی‌کننده دستیار خوب و قابل‌اعتمادی برای شما در جشن‌ها و میهمانی‌ها خواهد بود

خوشبختانه خيلي از مواردي كه كاربران ايراني نياز دارند در اين ارنجر گنجونده شده مثل صداهاي ايراني درام كيت ايراني و شرقي و همينطور چند ريتم ايراني در برنامه خود كيبورد که با رم 512 مگابایتی با روشن شدن كيبورد ست نصب شده بدون نياز به لود شدن و اتلاف زمان بارگزاري ميشود.