بخرید و 60,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

Ableton Push 2 with Live 10 Suite

  •  ویژگی های کنترلر  Ableton Push 2 with Live 10 Suite در یک نگاه
  • دارای نمایشگر رنگی با وضوح بالا 
  • دارای 64 پد با حساسیت بالا
  • دارای دو عدد ورودی فوت سوییچ
  • دارای پورت USB
  • به همراه نسخه ی کامل از Live 10 Suite

9,900,000 تومان

موجود است

افزودن به لیست دلخواه

 کنترلر  Ableton Push 2 with Live 10 Suite :

کنترلر Ableton Push 2 یک ساز است که تمام آنچه شما برای آهنگسازی نیار دارید را در یک جا قرار می دهد، درست زیر انگشتان شما.

آهنگسازی کار سختی است. برای این که بروز باشید، باید بتوانید ایده های خود را به سرعت ضبط کنید، و برای این کار به تکنولوژی نیاز دارید. کامپیوتر ها این امکان را فراهم می کنند که یک نفر به تنهایی بتواند دنیای از صدا بسازد. کمپانی ایبلتون با Ableton Push 2 بهترینها را در اختیار شما می گذارد. این یک دیوایس قدرتمند است که بون نگاه کردن به کامپیوتر صداهای زیادی را در زیر دستان شما قرار می دهد.

نرم افزار Ableton Live 10 Suite برای آهنگسازی و اجرا بسیار سریع و روان است. محیط کاری این نرم افزار آهنگسازی و بداهه نوازی را آسان می سازد. شما می توانید بدون قطع کردن موزیک، تمپو و تایمینگ هر صدایی را تغییر دهید، سازهای مجازی، ماشین های درام، گیتار و یا هر صدایی از دنیای واقعی را ضبط کنید. شما حتی می توانید نت هایی که قبلا نواختید را ضبط کنید و ایده های لحظه ای و اتفاق های خوب را به موسیقی تبدیل کنید.

Ableton Live وسیله ای است که به شما اجازه می دهد موزیک های حرفه ای خود را از همان اولین مرحله در این نرم افزار بسازید. نسخه ی Live 9.7 بیش از تمامی نسخه های دیگر دارای ساز و ابزارهای ساخت موسیقی می باشد. کنترلر Push 2 تمام این امکانات را زیر انگشتان شما قرار می دهد و دسترسی به ابزاری که نیاز دارید را برایتان فراهم می کند. یک نمایشگر رنگی با وضوح بالا شما را قادر می سازد تا بدون نگاه کردن به کامپیوترتان کارهای مختلفی انجام دهید: از کار کردن با افکت ها و تنظیم پارامترهای مختلف گرفته تا قطعه قطعه کردن بیت ها.

با ویژگی های خلاقانه، صداها، سازها، و افکت های Live تنها محدودیت شما تصورات شماست. از دیوایس ها و ابزار Live استفاده کنید تا صداهای جدید بسازید. Live همچنین برای بداهه نوازی و اجرای زنده روی استیج عالی است و قابلیت شخصی سازی محیط کاری را به شما ارائه می کند که آن را برای اجرای خود به روش دلخواهتان تنظیم کنید. و با Ableton Push 2 که بصورت اختصاصی برای Live ساخته شده است شماتمام کارآیی های نرم افزار را بصورت سخت افزاری در احتیار خواهید داشت.